Відгуки

Людмила

Щиро дякую пані Ярославі,викладачу англійської мови,за суперкваліфіковану допомогу у підготовці до ЗНО.Саме завдяки їй моя дитина навчається у престижному ВУЗІ.Щиро дякую Вам,Ярославо,і рекомендую всім! Шановні батьки,якщо вас дійсно турбує доля ваших дітей,то вам сюди)

Ольга

Ярослава - чудовий репетитор. Одразу знайшла підхід до дитини та змогла зацікавити у вивченні англійської мови. Вдалося навчитися правильно висловлювати свої думки, підтягнути граматику. Займаємось і зараз. Рекомендую.

Софія

Вивченням англійської мови займаюся давно.Зараз навчаюся в 11 класі .Свої знання вирішила вдосконалити на курсах підготовки до ЗНО,чому дуже рада.Мені подобається методика та підхід до викладання .Це допомагає мені поповнити не тільки словниковий запас,а й покращились навички спілкування та вираження власної думки.Рекоментую дані курси всім випускникам шкіл.
Пару років назад отримав можливість переїхати жити в Сполучені Штати, при цьому мій рівень англійської був на нулі, Семенюк Ярослава Олегівна мені сподобалась своїм індивідуальним підходом до викладання англійської мови, вона пояснює вимову і правопис за британським і за американським варіантом, що мені було дуже важливо. Її пояснення легкі для сприйняття а це є дуже важливим фактором у вивченні іноземної мови. Через пару місяців індивідуальних занять мій рівень значно покращився, в особливості я краще сприймав розмовну мову, вловлював основну суть і на автоматі формувати свою думку чи відповідь, покращилась вимова і суттєво збільшився мій запас слів. Зараз я 3 роки живу в Каліфорнії, США, працюю і навчаюсь в American River Collegе далі вивчаючи поглиблену англійську. Загалом я повністю задоволений викладанням англійської мови від Семенюк Ярослави. Раджу!!!

Алла

Моя донька ,з метою покращення знань української мови,відвідувала уроки у вчителя Луцик Л.Н.Відразу помітно,що це досвідчений педагог з великим досвідом викладання.Результатами ми дуже задоволені.Вдячні вчителеві за набуті знання.Зараз готуємося до здачі ЗНО.Усім рекомендуємо!

Вікторія

Хочу подякувати та водночас порекомендувати вчителя з англійської мови Семенюк Ярославу! Висококваліфікований викладач, який вдало поєднує різні методи та підходи у вивченні мови, дійсно якісно готує до здачі ЗНО. При цьому, вміло заохочує дітей до вивчення предмету та досягнення максимального результату.
Саме основне, що діти дуже задоволені педагогом, відвідують заняття з великим бажанням.

Альона

Щиро вдячні Ярославі Олегівні за професіоналізм та доступність у викладанні. Це саме той викладач, який зацікавить кожну дитину до вивчення англійської мови. Усім рекомендую!

Ольга

Моя донька (2 клас) ходить на індивідуальні заняття з англійської мови до Оксани Пенкаля... Дитині подобається вивчати мову, подобається вчитель, вони разом вчать нові слова та разом співають пісеньки... дитина відкрилась і почала активно працювати як на індивідуальних уроках, так і на уроках в школі... Мені подобається бачити дитину радісною після занять...я задоволена на всі 100%. Результат мене тішить.

Христина

Дуже вдячна Ярославі Олегівні за уроки англійської мови. Відвідую заняття два місяці і жодного разу не передумала. Доступно все розповідає та якісно. Рада, що маю змогу ходити саме до цієї вчительки та взнавати щось нове!
Пройти
опитування
Замовити
дзвінок
Коментувати