Наша історія

Історія  “ЗНО200” починається з 1 вересня 2019 року. Міжнародний екзаменаційний центр стартував з трьох предметів: англійська мова, українська мова та математика. У 2022 році ми маємо 8 предметів: 38 груп з математики (підготовка до ЗНО та ДПА), 5 груп з української мови та літератури (підготовка до ЗНО), 18 груп з англійської мови (підготовка до ЗНО та ДПА), 5 груп з історії України, а також 2 групи вивчення польської мови. Учні мають змогу навчатися застосовуючи індивідуальну форму навчання.

 

Випуск 1-го року навчання відбувся у форматі online – випустили 70 учнів. Сьогодні у школі навчається понад 200 учнів/студентів. 2021-2022 навчальний рік завершили 300 випускників: 02.06.2022 року відбулася вечірка завершення навчального року. Graduation 2022. Step-by-step up to C1.

 

За результатами тестувань, Міжнародний екзаменаційний центр “ЗНО200” видав сертифікати різного рівня знань англійської мови:  A2, B1, B1+, B2 та сертифікати для young learners. Кожен сертифікат має номер та дату випуску. Пройти тестування може кожен охочий та сайті zno200.lutsk.ua у розділі “Тести”.

 

 

Влітку 2021 року, школа ЗНО200 уклала договір про співпрацю з Київською освітньою компанією “Study.UA”, відповідно до якого наш міжнародний екзаменаційний центр отримав право організувати поїздку в Оксфорд (Англія) для учнів 12-17 років. Супровід та керівництво здійснює методистка Кембріджа, директорка та вчителька ЗНО200 - Семенюк Ярослава Олегівна. Цьогоріч група з 10 учнів їде до приватної школи Cobham School  (Англія). Супровід забезпечує викладач Галас Ірина. На серпень заплановано наступну поїдку – до Ірландії, у супроводі викладача Некрасової Аліни.

 

 

Розширювався і колектив вчителів: сьогодні у нашому закладі працюють 19 кваліфіковані фахівців.

 


Колектив (серпень 2021)Колектив (серпень 2022)

 

Безперервність освіти є пріоритетом у роботі Міжнародний екзаменаційний центр “ЗНО200”, тому ми швидко пристосовуємось до нових реалій життя. Під час пандемії, весною 2020-го, школа перейшла в online-формат. До того ж, вдалося відкрилися додаткові курси з вивчення польської та німецької мови.

 

 

Жодні обставини не мають перешкоджати своєчасному отриманню якісної освіти, навіть війна, під час якої наш міжнародний екзаменаційний центр не припиняє навчальний процес, а продовжує його в онлайн-форматі. З 24 лютого 2022р. було впроваджено систему знижок, подекуди заняття проводились і безкоштовно. Міжнародний екзаменаційний центр “ЗНО200” наразі приймає учнів з багатьох країн, серед яких: Австрія, Німеччина, Ізраїль, Польща та Америка.

 

Поточний навчальний рік 2021-2022 розпочався зі збільшення кількості кабінетів, до 10: 4 кабінети англійської мови підготовки до ЗНО, 1 кабінет ‘for young learners’, 2 кабінети математики, кабінет історії, української та німецької мови. 

 

 

З початку навчального року додалося вивчення ще двох предметів - хімії та географії.

 

На сьогодні у школі вивчають 8 предметів:

 • - англійська мова
 • - математика
 • - українська мова та література
 • - історія України
 • - хімія
 • - географія
 • - польська мова
 • - німецька мова

 
“ЗНО 200" - це міжнародний екзаменаційний центр, де навчання відбувається в міні-групах (до 6 осіб, в парах та індивідуально). 

Перше заняття - це співбесіда та тестування рівня знань, визначення типу пам'яті, обрання типу навчання, підписання "договору про освітні послуги" та знайомство з вчителями і безпосередньо школою.

 

Двічі на рік відбуваються пробні ЗНО з усіх основних предметів:

 1. 1. Англійська мова
 2. 2. Українська мова та література
 3. 3. Математика
 4. 4. Історія Украіни
 5. 5. Хімія
 6. 6. Геогрфія.

 

Формат справжнього ЗНО дотримується у повному обсязі з використанням усіх нормативних документів та вимог Міністерства освіти та науки України.

Відповідно до рівня успішності навчальних груп, відбувається розбір та повний аналіз робіт з урахуванням типових помилок.

Вивчення іноземноі мови вимагає, безумовно, навичок спілкування.

 

У нашому освітньому центрі діє на постійниій основі Speaking Clubs, де не лише учні нашого центру, а й усі охочі можуть взяти участь та спробувати свої сили.

Розмовна практика здійснюється переважно в парах, на кожну з якої є окремий викладач. Потім  ми міняємо пари та викладачів, а також кожного разу розбираємо різні теми. Такий підхід робить мовну практику різноманітною, а процес навчання говорінню легким та розважальним.

 

Пройти
опитування
Замовити
дзвінок